mazhar
16 دی 1401 - 18:36

خمس: با شکست استقلال شایستگی‌مان را نشان دادیم/ باشگاه هر چه زودتر تکلیف رضایی را مشخص کند

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز تأکید کرد که تیمش با برتری مقابل استقلال در هفته پانزدهم لیگ برتر شایستگی‌اش را نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پاکو خمس پس از برتری 2 بر صفر تیم فوتبال تراکتور تبریز مقابل استقلال در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: با این برد برای ادامه مسابقات قدرت بیشتری گرفتیم، چرا که مقابل یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر فوتبال خوبی انجام داده و به نحو احسن پرس کردیم. این پیروزی شایستگی بازیکنان تراکتور را نشان داد. آنان هر چیزی که خواستم را، در زمین انجام دادند.

وی با بیان اینکه می‌خواهیم به معنی واقعی کلمه یک «تیم» باشیم، تصریح کرد: حرکات فردی گاه گره‌‌گشا است اما در ماراتن لیگ، باید یک تیم باشیم و ما در این زمینه روز به روز پیشرفت می‌کنیم. امروز نشان دادیم یک تیم هستیم، البته می‌خواهیم در زمینه خلاقیت فردی هم عملکرد خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز در خصوص نقل‌و‌انتقالات زمستانی، خاطرنشان کرد: می‌خواهیم بازیکنانی جذب کنیم که کیفیت تراکتور بالا برود. اگر بتوانیم بازیکنی هم‌سطح و یا باکیفیت‌تر از بازیکنان کنونی تیم پیدا کنیم، جذب خواهیم کرد.

وی در مورد شیوه بازی تیمش در دیدار با استقلال گفت: ما پس از این به همین شیوه بازی خواهیم کرد. نوع بازی ما به اسم رقیب بستگی نخواهد داشت. به تمامی حریفان احترام می‌گذاریم اما ما در هر استادیومی که بازی کنیم، شیوه‌مان چنین خواهد بود و شک نکنید در بازی جام حذفی هم فوتبال تهاجمی انجام می‌دهیم.

خمس درباره لیست خروجی تیمش، گفت: لیستی در ذهنم برای بهتر کردن تیم دارم و در این خصوص با مدیرعامل باشگاه صحبت خواهم کرد. یافتن بازیکن باکیفیت سخت است اما به هر حال تیم باید در برخی پست‌ها تقویت شود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز در رابطه با آینده کاوه رضایی تصریح کرد: من به مدیریت باشگاه اعلام کرده‌‌ام که می‌خواهم کاوه بماند اما تنها نظر من در این زمینه تعیین کننده نیست. تکلیف این بازیکن باید هر چه سریع‌تر مشخص شود تا در صورت جدایی، بازیکن جایگزین جذب کنیم.

وی با تأکید بر اینکه بازی به بازی پیشرفت کرده‌ایم، یادآور شد: هفته گذشته با وجود شکست مقابل نساجی مازندران، بازی خوبی انجام دادیم و امروز خیلی بهتر از بازی قبلی بودیم.

خمس در خصوص احتمال جذب بازیکن خارجی گفت: من هنوز شناخت کامل از بازیکنان ایرانی ندارم و باشگاه و دستیارانم در این زمینه به من کمک می‌کنند، البته تصمیم نهایی را من می‌گیرم. ما یک بازیکن خارجی می‌توانیم جذب کنیم. اکنون با بازیکنان خارجی زیادی در ارتباط هستیم اما آوردن آنان کار آسان نیست، برخی‌ها دستمزد بالا می‌خواهند. ما بازیکنان زیادی از سراسر دنیا برای تقویت تیم رصد می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 958929