mazhar
10 بهمن 1401 - 20:28

۹۰ درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید البرز اجرایی شد

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: بیش از ۹۰ درصد از مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز به نتیجه رسیدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، رامین ربیعی، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز، در جمع بزرگان صنعت استان البرز، با اشاره به رویکرد حمایتی ویژه دولت سیزدهم از صنایع کشور، گفت: خوشبختانه همه مسؤولان استان البرز با همین نگاه و با هدایت ویژه استاندار البرز همه توان خود را برای حمایت از صنایع استان به کار بسته اند.

ربیعی تصریح کرد: در همین چارچوب و در طول سه سال اخیر، استان البرز جایگاه نخست پرداخت تسهیلات رونق تولید را در سطح کشور به خود اختصاص داده است و حجم پرداختی تسهیلات در یکسال گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل از جهش قابل توجهی برخوردار شده است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه همنوایی و همراهی خوبی میان تشکل‌ها و انجمن‌های صنعتی از جمله خانه صمت و اتاق بازرگانی با اداره کل صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه‌های اجرایی استان به وجود آمده و ظرفیت‌های مشورتی و تخصصی فعالان بخش خصوصی در روند تصمیم گیری‌ها به صورت حداکثری مورد توجه قرار گرفته است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز تاکید کرد: از نتایج عمده شکل‌گیری همکاری اثربخش میان بخش خصوصی و بخش دولتی در استان البرز، تحقق بیش از ۹۰ درصدی مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1008503